Haljala õllemeistrid said valmis Punk Õlle esimese pruuli, mis jõuab lähipäevil poelettidele ning on muidugi saadaval Punk Laulupeol.

AS Viru Õlu andis Punk Laulupeo korraldajatele teada, et praeguse seisuga on Punk Õlu jõudnud kauplusekettidesse Grossi Toidukaubad, Selver, Rimi, Prisma ja Aldar ning peaksid seal müügile tulema lähipäevil. Viru Õlu on Punk Laulupeo ametlik õllemüüja ning peo üks sponsoritest.

Lisaks õlletootjatele on Punk Laulupeol samalaadne koostöö ka AS-ga Võhu Vein, kes pakub seegi kord peopaigas Pungiveini.

11. juunil Rakveres toimuvale Punk Laulupeole "Anarchy in the E.U!" on juba mõnda aega müügil ka piletid, mis on saadaval Piletilevi süsteemis. Seega on pileteid võimalik soetada ka interneti teel ükskõik kus maailma otsas. Tavapilet maksab 10 ja sooduspilet 5 eurot, kuni 7-aastased lapsed saavad peole tasuta. http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/?show=22086

Punk Laulupeo rongkäik algab 11. juunil kell 18 Vabaduse ringilt Rakvere Gümnaasiumi ja Pauluse kiriku eest, läbib kesklinna ja suundub sealt Vallimäele. Laulupeokontsert algab kell 20 ja sellele järgneb sealsamas Soome legendi Pelle Miljoona kontsert. Tegemist on ühtlasi Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 peaüritusega Rakveres.

Täna kell 21 kõneldakse peost Raadio 2 saates "Punkpolitsei", kus annab tunnistusi linnapea Andres Jaadla. Selle nädala ajalehes "Kultuuripealinn" omakorda on pea terve lehekülg pühendatud Punk Laulupeole. 

Rakvere Linn Puhka Eestis

MTÜ Punk Laulupidu
Tallinna 5a, Rakvere 44306

GSM: +372 5333 0034
Skype: inge peebu
info@punklaulupidu.ee
facebook: Punklaulupidu

© MTÜ Punk Laulupidu