Ettevalmistused  järgmisel nädalal 22 augustil   toimuvaks  III   Punklaulupeoks koguvad hoogu.

 

Lisaks suurtoetajatele   A Le Coq ile  ja  Põltsamaa  Felix ile  on  ürituse  toimumisele õla alla paljud ja paljud Rakvere ja Virumaa  ettevõtjad. Suuremate toetajate hulgas on Rakvere Lihakombinaat, Farmi Piimatööstus, Hagar. 

 

 Laulupeo korraldusmeeskonna liikme Ain Suurkaevu sõnul on telefon  viimastel nädalatel punane.

„ Nii  toetavad ühed  ettevõtjad oma toodanguga , teised annavad lavatellinguid ,kolmandad hoolitsevad laulupeotule  gaasi  eest,  juuksurisalongid  on valmis  punklaulupidulistele soenguid tegema…,kes  tulevad rongkäiku appi oma vanade  nõuka aegsete autodega ja  kaamerameestele abiks oma HTV- dega „  -  (toetajaid tuleb juurde aga samas iga täiendav abi on teretulnud , lisades oma telefoninumbri 50 32 32 4  ). 

 

Tänaseks   on oma toetustest teatanud OG Elektra, Rakvere  Teater, Ramirent ,Arendus Haldus – elektritööd, OÜ Kadrani , MK reisid X, Galo Gaasid O ,  AS Jeld-Wen  jpt.

 

„ Kui omal ajal kanti Rakvere teater kivi, kivi haaval linlaste poolt kokku siis tundub ,et  täna on see sündimas  laulupeoga „ -  sõna  Suurkaev.

 

Punklaulupidu pakub laulupidulistele  elamusi  terveks päevaks  laulupidulistele  pakutakse eestimaist sööki ja keelekastet, avatud on toitlustus. 

 

Kes soovib toimuvast melust  osa saada võib liikuda laulupeoalale  juba 22. augusti keskpäevast, et  sealsetes telkides omale väärikas  ja teemaase  sobiv soeng sättida või  muidu   laulpeomeeleollu sisse  elada ja toimuvat jälgida.

 

Kontserdialal  tehakse paus ajavahemikul 17. 00 – 17 . 45.

Punklaulupeo rongkäik algab kell  18.00  Rakvere  Gümnaasiumi  esiselt ringilt. Laulupeokontserdi algus on kell  19. 00. Laulupeo  laulud on leitavad  Punk  laulupeo kodulehelt . 

 

Täiendav info :

Korraldusmeeskonna liige: 

Inge Peebu

inge@punklaulupidu.ee

Tel  +372 5333 0034

Rakvere Linn Puhka Eestis

MTÜ Punk Laulupidu
Tallinna 5a, Rakvere 44306

GSM: +372 5333 0034
Skype: inge peebu
info@punklaulupidu.ee
facebook: Punklaulupidu

© MTÜ Punk Laulupidu