Kuno Kerge

Eesti meestelaulu Suur Tõll. Kui lööb koori ees käed laiali, saab taevalaotus varjatud ja väetid värisevad. Vägevad saavad aga veelgi vägevamaks. Rahuajal igati sõbralik ja austust väärt nii endast poole nooremate kui poole vanemate silmis.

Lauri Breede lauseid proovist:

- Kuradi hea lugu aga jäle sitasti tuleb välja.
- Mis te vahite sinna nooti, nagunii tee aru ei saa mis seal kirjas on.

Edmar Tuul

Pole olemas tahtejõulisemat ja suurema südamega inimest kui seda on Edmar!

Heldur-Harry Põlda

Heldur Harry Põlda (sündinud 18. septembril 1996 Kuressaares) on noor muusik – dirigent, laulja ja viiuldaja. 2015. aasta kevadel lõpetas Heldur Tallinna Muusikakeskkooli viiuli ja dirigeerimise erialal.

Hooajal 2014/2015 on Heldur Harry (tuntud ka kui õpilane Kiir) Eesti Rahvusringhäälingu segakoori abidirigent. Heldur on proovis rahulik ja tasakaalukas, kuid aeg-ajalt juhtub, et kogu koor keset proovi laginal naerma purskab. Selles on tihti süüdi Helduri vahetu ja täielikult ettearvamatu huumorimeel, nii et teinekord üllatab ta vist ka iseenast mõne ootamatu naljaga! (näiteks: tere+dirigent=diri`gent).

Jüri-Ruut Kangur

Jüri-Ruut on mitmekülgne mees, kes võib täpselt tsiteerida repliike
nii populaarsetest Eesti komöödiafilmidest kui ka Kreisiraadiost, samal ajal joonistades tuntud tegelasi ning mängides Mr. Beani.

Tiiu Sommer

Tiiust ei saa paari lausega midagi rääkida, ta teeb ja elab lihtsalt liiga palju. Minu jaoks on ta maailma ilusam, töökam ja ausam dirigent, kes usub seda mida ta teeb ning neid kellega ta töötab. Kui Tiiu tuleb proovi ja tal on selline kahtlane tuluke silmis, siis ei tähenda see midagi muud, kui et ta on saanud järgmise loomingulise ilmutuse. Need on hetked, mis keeravad meie suunurgad üles ja me hakkame kõik koos visiooni elustama. Tema maailmapilt on värviline ja tänu sellele värvib ta ka maailma enda ümber.

Kuldar Schüts

"Kes veel ei tea, siis mina olen teie konduktor", on Kuldari üks meeldejäävamaid lauseid, kui Suisapäisaga reisisime või kontserte andsime! Kuldar on mässumeelne noor muusik, kes kannab oma hingesügavustes tõelist ja aegajalt pead tõstvat punkarit. Leebest ja mõnikord pehmona tunduvast dirigendihärrast võib täiesti ootamatult välja pugeda üks korralikult valjuhäälne ja silmapaistev pungihing, kes ei lase end mõjutada mitte ühestki kehtivast normatiivist või veelvähem soovitusest olla korralik ja eeskujulik noor mees!

Keio Soomelt

Keio kooriproovis: „Väga huvitav lugu. Kahjuks ei pruugi autor teiepoolse versioonia nõus olla. Ja kuna autor on surnud, ei saa temalt küsida ka“. Keio jääb tihti igale poole hiljaks aga kuna dirigent alustab proovi või kontserdiga, siis tema ei hiline. Ei saa hilineda sündmusele, mis pole veel alanud. Erinevates koorides laulab tal inimesi vanuses 10 – 70, tema juhatatavate kooride vanus on vahemikus 2 – 160 aastat. Totaalne „multitasking“ kuju.

Rakvere Linn Puhka Eestis

MTÜ Punk Laulupidu
Tallinna 5a, Rakvere 44306

GSM: +372 5333 0034
Skype: inge peebu
info@punklaulupidu.ee
facebook: Punklaulupidu

© MTÜ Punk Laulupidu