Enne majutuskohta minemist peavad kõik koorid läbi käima registreerimistelgist Rakvere Vallimäel. Telk avatakse 21. august kell 14 ja jääb avatuks kogu proovi ajal.
Registreerimisel piisab ühest koori esindajast. Koori esindajale antakse välja käepaelad ja koori poolt tellitud meened (t-särgid ja torusallid).

Kõik arveldused tuleb ära teha hiljemalt koori registreerimisel. Kõik registreerimise hetkeks maksmata jäänud kohustused (majutus, osalemistasud, meened) tuleb arveldada hiljemalt käepaelte üle andmisel.

Kohapeal on võimalik maksta nii sularahas kui ka kaardiga. Vajadusel saame printida makse juurde ka arve.

Registreerimisel annab koori esindaja allkirja, et tema poolt esindatava kollektiivi liikmed on nõus, et neid peo käigus filmitakse. Edaspidi kasutatakse filmitud materjali telelevis.

Täpse majutuskoha aadressi saab koor registreerimisel. Ilma käepaelata majutuskohta sisse ei saa!

Registreerimisel on võimalik osta ka 21.08 toimuva eelpeo (lisainfo siin: http://www.kultuurikava.ee/event/suur-pre-party-ehk-ennepidu-punksimman-netikommentaator-seebiks/) pileteid hinnaga 5 eurot tükk.

22. augustil toimuva järelpeo (lisainfo siin: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/mitmesugust/punkromantika-oo-iii-punklaulupeo-ajupuudutus-ametlik-lopupidu-frank-the-baptist-usade-167714/) piletid on müügil piletilevis.

Registreerimistelgis on müügil ka peo särgid ja torusallid neile, kes tellida unustasid

Rakvere Linn Puhka Eestis

MTÜ Punk Laulupidu
Tallinna 5a, Rakvere 44306

GSM: +372 5333 0034
Skype: inge peebu
info@punklaulupidu.ee
facebook: Punklaulupidu

© MTÜ Punk Laulupidu